Maszyny procesowe

Od 1981 roku reprezentujemy światowych producentów maszyn i urządzeń dostosowanych do procesów produkcyjnych w środowiskach o kontrolowanej atmosferze. Najwyższa jakość, bezpieczeństwo i wydajność są charakterystyczne dla wszystkich naszych urządzeń, które są projektowane i produkowane zgodnie z dyrektywami ATEX Unii Europejskiej, wymogami CE, jak również rygorystycznymi standardami FDA i zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania EU GMP (Good Manufacturing Practice). Oferujemy pełną obsługę instalacji w tym skuteczne zarządzanie procesem realizacji projektu, uruchomienie, szkolenia, kwalifikację, a także serwis techniczny i szybki dostęp do części zamiennych.

Najnowocześniejsze systemy pomp i suszarek próżniowych, dostosowanych do procesów produkcyjnych w środowiskach
o kontrolowanej atmosferze.


Światowy lider w produkcji wirówek i dekanterów do separacji ciał stałych i cieczy w przemyśle farmaceutycznym (API i HPAPI), chemicznym i spożywczym. 


Urządzenia do produkcji, przetwarzania i pakowania niegazowanych lub gazowanych napojów (wody, soków, syropów i piwa etc.) o dowolnej wielkości, zarówno szklanych, PET i puszek.Interdisciplinary Engineering Solutions

Dane firmowe

I.E.S. POLSKA SKOLIK
Spółka Komandytowo-Akcyjna
NIP: 521-37-22-725
ul. Świderska 3/6A
05-420 Józefów